Firmamız bir mühendislik ve teknoloji firması olup 1994 yılında Ankara da faaliyetine Termtek olarak başlamış, 1998 yılında aynı kadroyla Termotek olarak yoluna devam etmiştir. Bugüne kadar özellikle Jeotermal, Mekanik Tesisat İklimlendirme ve Akıllı binalar komplekslerini tamamlamış ve aynı faaliyetlere devam etmekte olup 2010 yılından beri Su arıtmada Dünyanın en teknolojik ve büyük holdingi olan BWT Best Water Technology firmasının Türkiye temsilciliğini başarı ile sürdürmektedir.

Bünyesinde Uluslararası tecrübe referanslarının yanında eğitilmiş satış ve servis teknikerleri bulundurmaktadır.Alman iş disiplini ve tecrübesi ile yolumuza devam ederken maddi hedeflerin değil, doğru projeye doğru ürünü ve hizmeti vermek en temel ilkemizdir.

Şirketimiz her zaman tabii kaynakların ve enerjinin dikkatli ve tasarruflu Kullanılması uygulamalarında Avrupa birinciliği almış olup işini amacına uygun geliştirme ve uygulama calışmalarına aynı hızla devam etmektedir. Sonuç olarak klasik Müşteri Memnuniyetini sağlamaksa Ailemizin büyüyerek çoğalmasında en büyük hazımız olmuş ve olacaktır.